• UNIVERSITY BUSINESS CENTER IIWarszawa, ul. Szturmowa 2A

    Dostępna
    pow. biurowa

    380 m²

    Minimalna pow.
    do wynajęcia

    380 m²

    Dostępność
    pow. biurowej

    od zaraz

    Czynsz
    wywoławczy

    11,00 €

    Koszty
    eksploatacyjne

    21,76 zł

    Agnieszka Głuchowska | agnieszka.gluchowska@cushwake.com | +48 664 739 237

  • POSTĘPU 14Warszawa, ul. Postępu 14

    Dostępna
    pow. biurowa

    651 m²

    Minimalna pow.
    do wynajęcia

    do uzgodnienia

    Dostępność
    pow. biurowej

    od zaraz

    Czynsz
    wywoławczy

    9,50 €

    Koszty
    eksploatacyjne

    16,00 zł

    Igor Yankilevich | igor.yankilevich@cushwake.com | +48 722 200 068

  • PAŁAC OPPERSDORFÓWWrocław, ul. Wierzbowa 30

    Dostępna
    pow. biurowa

    535 m²

    Minimalna pow.
    do wynajęcia

    240 m²

    Dostępność
    pow. biurowej

    od zaraz

    Czynsz
    wywoławczy

    18,10 €

    Koszty
    eksploatacyjne

    20,00 zł

    Marcin Siewierski | marcin.siewierski@cushwake.com | +48 722 202 214

  • MALTA OFFICE CENTER FPoznań, Baraniaka 88

    Dostępna
    pow. biurowa

    605 m²

    Minimalna pow.
    do wynajęcia

    605 m²

    Dostępność
    pow. biurowej

    03.2020

    Czynsz
    wywoławczy

    12,00 - 12,50 €

    Koszty
    eksploatacyjne

    21,00 zł

    Mateusz Jakubowicz | mateusz.jakubowicz@cushwake.com | +48 695 340 243

  • PRĄDNICKA OFFICEKraków, Prądnicka 35

    Dostępna
    pow. biurowa

    393 m²

    Minimalna pow.
    do wynajęcia

    393 m²

    Dostępność
    pow. biurowej

    od zaraz

    Czynsz
    wywoławczy

    59,00 zł

    Koszty
    eksploatacyjne

    12,00 zł

    Dariusz Madej | dariusz.madej@cushwake.com | +48 786 852 170

  • BONARKA 4 BUSINESS - FKraków, Puszkarska 7K

    Dostępna
    pow. biurowa

    1 294 m²

    Minimalna pow.
    do wynajęcia

    640 m²

    Dostępność
    pow. biurowej

    Od zaraz

    Czynsz
    wywoławczy

    13,70 €

    Koszty
    eksploatacyjne

    15,00 zł

    Dariusz Madej | dariusz.madej@cushwake.com | +48 786 852 170

  • Warsaw SpirePl. Europejski 1

    Dostępna
    pow. biurowa

    1 519 m²

    Minimalna pow.
    do wynajęcia

    do uzgodnienia

    Dostępność
    pow. biurowej

    od zaraz

    Czynsz
    wywoławczy

    TBC

    Koszty
    eksploatacyjne

    25,90 zł

    Aleksandra Duda | aleksandra.duda@cushwake.com | +48 22 820 20 20

  • Green HorizonŁódź, Pomorska 106 A

    Dostępna
    pow. biurowa

    2 635 m²

    Minimalna pow.
    do wynajęcia

    do uzgodnienia

    Dostępność
    pow. biurowej

    od zaraz

    Czynsz
    wywoławczy

    12,24 €

    Koszty
    eksploatacyjne

    TBC

    Zuzanna Krech | zuzanna.krech@cushwake.com | +48 722 202 152
    Anna Szurek | anna.szurek@cushwake.com | +48 722 202 095

  • Targowa 77Łodź, Targowa 77

    Dostępna
    pow. biurowa

    133,15 m²

    Minimalna pow.
    do wynajęcia

    133,15 m²

    Dostępność
    pow. biurowej

    od zaraz

    Czynsz
    wywoławczy

    56,27 zł

    Koszty
    eksploatacyjne

    19,45 zł

    Zuzanna Krech | zuzanna.krech@cushwake.com | +48 722 202 152
    Anna Szurek | anna.szurek@cushwake.com | + 48 722 202 095

  • Warsaw Spire Pl. Europejski 1

    Dostępna
    pow. biurowa

    725 m²

    Minimalna pow.
    do wynajęcia

    725 m²

    Dostępność
    pow. biurowej

    od zaraz

    Czynsz
    wywoławczy

    TBC

    Koszty
    eksploatacyjne

    25.99 zł

    Piotr Capiga | Piotr.capiga@cushwake.com | +48 722 202 137

Zobacz również



Kontakt

Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.
The Warsaw HUB
Ul. Rondo Daszyńskiego 2B, 00-843 Warszawa
+48 22 820 20 20
poland.office@cushwake.com